ARACINIZIN HİJYENİ SAĞLANMIŞTIR.SAĞLIĞINIZ ÖNCELİĞİMİZ

Genel, Rent A Car, Transfer

Sağlığınız, Önceliğimiz!

Koronavirüs (Covid-19) salgınının şu anda küresel toplumu etkilediğinin farkındayız, her gün bu durumun özel ve profesyonel iş yaşamlarımızın üzerindeki etkilerini hepimiz malesef hissediyoruz ve yaşıyoruz. Mevcut durumun müşterilerimiz arasında da belirsizlik yarattığının farkındayız.

Önemle bilmenizi isteriz ki çeşme rent a car olarak Sizin Sağlığınız, Bizim Önceliğimiz!

En yüksek güvenlik standartlarını sağlamak için aldığımız bazı önlemler şunlardır:

  •  Çeşme araç kiralama olarakMevcut durumu yakından takip ediyoruz ve koronavirüsün yayılmasını önlemek için ne gibi önlemler aldığımızı sorumlu yetkililerle birlikte özel olarak kurulmuş bir koordinasyon merkezinde karar veriyoruz.
  •  Virüsün bulaşmasını önlemek için ofislerimizi düzenli bir şekilde temizleyip ve dezenfekte ediyoruz.
  •  Çalışanlarımız, her müşteri temasından sonra Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı’nın tavsiyelerine uyarak ellerini yoğun bir şekilde yıkamaktadır ve maskelerini kullanmaktadır.
  •  Filomuzda yer alan her bir araç, virüs bulaşma riskini en aza indirmek için özenle temizlenmekte ve sizler için gerekli hijyen sağlanmaktadır.

Vip Rent A Car araçlarımızın,  toplu taşıma araçlarına güvenli bir alternatif sağlayacağını ve ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere en hızlı ve kolay çözüm sağlayacağını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Yaşadığımız bu durum herkes için olağanüstü bir durum olmakla birlikte temennimiz en kısa zamanda bu süreci sağlık ve güven içinde atlatmak.

Çeşme Araç Kiralama ailesi olarak, her zaman olduğu gibi size en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunmayı taahhüt etmekten kaçınmıyoruz.

Çeşme Rent A Car ‘a olan güveniniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Sağlıklı günler dileriz